top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraDaniel Habětínek st.

Hesla v uložených wifi sítích

Aktualizováno: 1. 12. 2021

Netsh wlan show profile nějakýnázevsítě key=clear

Řešení, jak zjistit heslo Wifi připojení v seznamu již jednou zaregistrovaných sítí - tyto sítě najdete v "Nastavení počítače" "Síť" "Spravovat známé sítě".

U Win 8 až Win 10 chybí podrobnější správce bezdrátových sítí, názvy sítí se sice zobrazí, ale jediné, co s nimi můžete v "Nastavení počítače" udělat, je jejich smazání.

Vyvolejte příkazem cmd příkazový řádek v režimu správce a zadejte výše uvedený příkaz. Heslo takto najdete ve výpisu parametrů v části key content a můžete ho použít např. k připojení dalšího zařízení (tabletu atd.).


DŮLEŽITÉ!

Místo nějakýnázevsítě zapište název sítě, kterou chcete lustrovat - její název najdete v seznamu již jednou registrovaných sítí nebo ho vyvoláte příkazem: netsh wlan show profile.


Pokud je okno cmd malé a nečitelné, klikněte pravým tlačítkem myši na jeho lištu a ve vlastnostech upravte velikost písma.

29 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Disk partition na M.2

Mohou nastat situace, kdy bude nutné vyměnit disk SSD M.2 ve vašem notebooku s procesorem Intel. Není nutné ho formátovat, do notebooku ho vložíte jako čistý, bez partitions, bez formátu. To vše nechť

Online Tv z celého světa

Chcete-li sledovat online Tv z celého světa v originálních jazycích, stačí si vybrat požadovanou zemi na této stránce: https://online-television.net/cs/

Comentarios


bottom of page