Vyhledat
  • Daniel Habětínek st.

Hesla v uložených wifi sítích

Netsh WLAN show interface name="Interface_Name" key=clear

Řešení, jak zjistit heslo Wifi připojení v seznamu již jednou zaregistrovaných sítí - tyto sítě najdete v "Nastavení počítače" "Síť" "Spravovat známé sítě".

U Win 8 až Win 10 chybí podrobnější správce bezdrátových sítí, názvy sítí se sice zobrazí, ale jediné, co s nimi můžete v "Nastavení počítače" udělat, je jejich smazání.

Vyvolejte příkazem cmd příkazový řádek v režimu správce a zadejte výše uvedený příkaz. Do uvozovek místo interface_Name zapište název sítě, kterou chcete lustrovat - její název najdete v seznamu již jednou registrovaných sítí.

Heslo takto najdete ve výpisu parametrů a můžete ho použít např. k připojení dalšího zařízení (tabletu atd.).

Pokud je okno cmd malé a nečitelné, klikněte pravým tlačítkem myši na jeho lištu a ve vlastnostech upravte velikost písma.

2 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jak resetovat iPhone do režimu zotavení

Stalo se Vám, že jste zapomněli kód do iPhone, nebo z důvodu poškození firmware nefunguje? Nezoufejte, řešení existuje. 1. Vždy se nejprve pokuste iPhone připojit kabelem k počítači s nainstalovaným

Klávesové zkratky

Levý Alt + číselná klávesnice 92 = \ Levý Alt + číselná klávesnice 64 = @ Levý Alt + číselná klávesnice 63 = ? Levý Alt + číselná klávesnice 91 = [ Levý Alt + číselná klávesnice 93 = ] Levý Alt + číse