top of page
Vyhledat
  • Daniel Habětínek st.

Hesla v uložených wifi sítích

Aktualizováno: 1. 12. 2021

Netsh wlan show profile nějakýnázevsítě key=clear

Řešení, jak zjistit heslo Wifi připojení v seznamu již jednou zaregistrovaných sítí - tyto sítě najdete v "Nastavení počítače" "Síť" "Spravovat známé sítě".

U Win 8 až Win 10 chybí podrobnější správce bezdrátových sítí, názvy sítí se sice zobrazí, ale jediné, co s nimi můžete v "Nastavení počítače" udělat, je jejich smazání.

Vyvolejte příkazem cmd příkazový řádek v režimu správce a zadejte výše uvedený příkaz. Heslo takto najdete ve výpisu parametrů v části key content a můžete ho použít např. k připojení dalšího zařízení (tabletu atd.).


DŮLEŽITÉ!

Místo nějakýnázevsítě zapište název sítě, kterou chcete lustrovat - její název najdete v seznamu již jednou registrovaných sítí nebo ho vyvoláte příkazem: netsh wlan show profile.


Pokud je okno cmd malé a nečitelné, klikněte pravým tlačítkem myši na jeho lištu a ve vlastnostech upravte velikost písma.

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Převod měn - Měšec.cz (mesec.cz)

Na hlavní panel lze přidat aplikace a některé nadřazené složky ze systému Windows. Stačí kliknout na příslušnou ikonu nebo složku pravým tlačítkem myši a zvolit "Připnout na hlavní panel". Pokud tuto

Spusťte Editor registru Proklikejte se do úrovně HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup Zde vytvořte novou hodnotu DWORD a pojmenujte ji AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU Nastavte u ní údaj hodnot

bottom of page